Webinarium ,,PSOlife, Łuszczyca – Choroba o wielu twarzach"
14 lutego - tak tak, w walentynki - odbył się Webinar z cyklu Akademii PSOlife ,,Łuszczyca - Choroba o wielu twarzach". Prowadziła go Dr. hab. n. med. Irena Walecka we współpracy z Alab Laboratoria oraz niezawodnej AMICUS Fundacji Łuszczycy i ŁZS.
Jeżeli tak jak ja nie mogliście uczestniczyć w nim NA ŻYWO to na szczęście został on zapisany, więc w każdej chwili można nadrobić zaległości. Ja już go obejrzałam i z ręką na sercu polecam! Dowiecie się między innymi jak dokładnie wygląda łuszczyca, jakie choroby mogą być z nią powiązane oraz jakie są obecnie dostępne leczenia. 

Takich webinarów ma być więcej wobec czego warto na bieżąco obserwować strony organizatorów, np:

LUSZCZYCA.EDU.PL

Prawdopodobnie będą miały one miejsce co miesiąc z różnymi specjalistami. Pod koniec webinaru można zadawać pytania! Uważam, że to świetna sprawa, ponieważ nie zawsze zdążymy zadać wszystkie nurtujące nas pytania a tu specjaliści/lekarze będą z różnych dziedzin. W następnym seminarium internetowym gościem ma być Zastępca Dyrektora Narodowego Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.
Jak tylko pojawi się data kolejnego webinaru od razu wpisuję go w kalendarz! To dawka rzetelnej wiedzy - za darmo!
Poznanie swojego organizmu, jak i edukacja zdrowotna to moim zdaniem ważny krok do akceptacji choroby. Zrozumienie jej na tyle na ile się da! Jak wiadomo łuszczyca jest wciąż chorobą nieprzewidywalną i nie do końca znaną. Warto mieć zatem rękę na pulsie i czerpać wiedzę ze sprawdzonych źródeł. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Byladybug.pl , Blogger