Założyłam kanał na YouTube! Porozmawiajmy o łuszczycy

 Jeśli jestem w czymś mistrzem to jedną z tych rzeczy na pewno jest odkładanie rzeczy na potem (które często zamienia się w nigdy). Konto na YouTube założyłam w 2019 roku i tak od tamtej pory regularnie sobie mówiłam, że zrobię to kiedy indziej znajdując milion powodów i wymówek począwszy od braku odpowiedniego sprzętu po złe światło w domu.. koniec tego!

W tym vlogu mówię między innymi o pielęgnacji skóry łuszczycowej, która pomogła mi w ostatnim czasie. Wiem, że prosiliście już dawno bym o tym opowiedziała ale odkładałam to dlatego, że wiedziałam iż te nagranie czeka na publikację. Jak to pójdzie z tym jutubem - nie wiem ale co ma być to będzie! 

Proszę o wyrozumiałość - jest to moje pierwsze nagranie ever i przyznam, że trochę się stresowałam! Jeśli Wam się ono choć troszkę spodoba - zostawcie proszę pod filmem komentarz i zasubskrybujcie kanał (ponieważ obecnie nawet nie można wyszukać tego profilu na YT bo jest za małe i dla internetów ono jeszcze nie istnieje.. :P). Będzie mi bardzo miło ❤️

Jeśli się w to wkręcę oraz zobaczę, że Alicja aka ByLadybug na YouTube to coś, co chętnie co jakiś czas obejrzycie z wielką chęcią (w miarę moich możliwości) zainwestuję w lepszy sprzęt by przyjemniej się to wszystko oglądało! Mam mnóstwo pomysłów a nawet marzeń z tym związanych więc (odpukać!) mam nadzieję, że będzie ok!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Byladybug.pl , Blogger